Administrator

Informacja o administratorze danych oraz prawach osób, których dane dotyczą

Administratorem danych osobowych jest:
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE „LUTAR” LUBOMIRA TARANKO z siedzibą 14-300 Morąg, ul. Warmińska, nr 6, dane osobowe są przetwarzane również pod adresem 10165, Olsztyn, ul. Artyleryjska, nr 3W w tzw. „MEBLOSTACJI”

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE „LUTAR” LUBOMIRA TARANKO z siedzibą 14-300 Morąg, ul. Warmińska, nr 6 jako administrator danych osobowych, gromadzi Państwa dane osobowe w związku ze sprzedażą swoich produktów lub zakupem komponentów lub w związku z nawiązaniem stosunku pracy.
Dane osobowe są gromadzone wyłącznie tak długo jak wymagają tego przepisy prawa w przypadku procesu rekrutacji do jego zakończenia.
Do danych osobowych gromadzonych przez Administratora Danych należą:
– w przypadku dostawców: imię i nazwisko, nazwa firmy, adres e-mail, numer telefonu, nr fax, NIP, REGON, adres siedziby, numer rachunku bankowego, adres zamieszkania,
– w przypadku pracowników lub byłych pracowników: wyłącznie dane wymagane przepisami prawa w tym adres e-mail, numer telefonu, przebieg kariery zawodowej, wykształcenie,
– w przypadku potencjalnych pracowników: imię, nazwisko, adres zamieszkania adres e-mail, numer telefonu, przebieg kariery zawodowej, wykształcenie,
– w przypadku klientów, informacje niezbędne do zawarcia umowy w szczególności, imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres dostawy, PESEL, NIP, numer telefonu, adres e-mail
Dane osobowe są przetwarzane przez PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE „LUTAR” LUBOMIRA TARANKO z siedzibą 14-300 Morąg, ul. Warmińska, nr 6 w następujących celach:
• realizację obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym wystawiania i przechowywania faktur oraz dokumentów księgowych, wykonywania obowiązków pracodawcy,
• prowadzenia procesu rekrutacji,
• ochrony praw Administratora Danych.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE „LUTAR” LUBOMIRA TARANKO z siedzibą 14-300 Morąg, ul.Warmińska, nr 6 może przekazywać dane osobowe następującym podmiotom trzecim:
– Podmiotom, z którymi PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE „LUTAR” LUBOMIRA TARANKO z siedzibą 14-300 Morąg, ul. Warmińska, nr 6 współpracuje w zakresie wykonywania swojej działalności jako przedsiębiorca, podmiotom świadczącym usługi księgowe, usługi informatyczne, usługi pocztowe, kurierskie i transportowe. – Podmioty wymienione powyżej będą zobowiązane przez Administratora Danych na podstawie umów powierzenia do stosowania odpowiednich środków bezpieczeństwa w szczególności technicznych i organizacyjnych, aby chronić dane osobowe oraz przetwarzać je wyłącznie zgodnie z wytycznymi określonymi przez Administratora Danych i powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, – Organom nadzorującym, organom władzy w przypadku gdy jest to niezbędne dla realizacji oraz wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. Do takich organów należą w szczególności: sądy, organy podatkowe, zakład ubezpieczeń społecznych.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE „LUTAR” LUBOMIRA TARANKO z siedzibą 14-300 Morąg, ul. Warmińska, nr 6, zobowiązuje się stosować odpowiednie środki bezpieczeństwa, zarówno techniczne jak i organizacyjne, aby chronić dane osobowe. Dane osobowe będą przechowywane przez PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE „LUTAR” LUBOMIRA TARANKO/ lub podmioty przetwarzające, wyłącznie przez czas niezbędny do osiągnięcia celów, dla których dane te są gromadzone, wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, maksymalnie przez okres zabezpieczenia materiałów niezbędnych dla postępowań prawnych (w tym podatkowych) oraz do czasu przedawnienia roszczeń Państwa lub Administratora Danych.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa każdemu czyje dane są przetwarzane przez PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE „LUTAR” LUBOMIRA TARANKO z siedzibą 14-300 Morąg, ul. Warmińska, nr 6 przysługują następujące prawa:
– prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
– żądania dostępu do Danych osobowych; osoba, której dane dotyczą, jest uprawniona do uzyskania potwierdzenia, czy przetwarzane są dane osobowe jej dotyczące, a jeśli ma to miejsce, jest uprawniona do uzyskania dostępu do nich,
– otrzymania kopii swoich danych osobowych, administrator danych ma prawo do pobrania opłaty za takie przekazanie w rozsądnej wysokości wynikającej z kosztów administracyjnych,
– sprostowania danych osobowych, oraz uzupełnienia niekompletnych danych osobowych,
– żądania usunięcia danych osobowych, tzw. „prawo do bycia zapomnianym”,
– ograniczenia przetwarzania danych osobowych tylko i wyłącznie do określonych celów,
– przenoszenia danych osobowych, tj. prawo do otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie, nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych oraz przekazania tych danych innemu podmiotowi; o ile jest to możliwe ze względów technicznych osoba, której dane dotyczą ma prawo żądać od administratora danychprzesłania swoich danych innemu administratorowi,
– prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją osoby, której dane dotyczą, a dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e) i f) RODO, tj.
1. przetwarzanie jest niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub w ramach sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi, 2. przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem.
– ponad powyższe sprzeciw może być wniesiony w każdym momencie wobec przetwarzania danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego.
– w przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) lub art. 9 ust. 2 lit. a) RODO (art. 6 ust. 1 lit. a): osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów; art.9 ust. 2 lit a): osoba, której dane dotyczą, wyraziła wyraźną zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych w jednym lub kilku konkretnych celach) osoba, której dane dotyczą ma prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przyjdź do naszego salonu i poczuj, co znaczy duży wybór

Telefon

A 89 527 87 83
B 89 625 24 20

Adres

ul. Artyleryjska 3W
10-165 Olsztyn

Godziny otwarcia

pon.-pt.: 10:00-19:00
sb.-nd.: 10:00-15:00

2946
m2 powierzchni ekspozycyjnej
48
producentów mebli
72
miejsca parkingowe

Typy mebli

Producenci

Dlaczego warto?

Przejrzyste
warunki

Nasza wielka powierzchnia ekspozycyjna sprawia, że najczęściej widzisz dokładnie, co u nas zamawiasz. Mimo tego, przed każdą transakcją dokładnie określamy przedmiot oraz warunki transakcji. Dzięki temu wiesz co kupujesz i na jakich zasadach. W naszych umowach opisujemy precyzyjnie sposób zapłaty oraz przewidywany termin dostawy. Wszystko po to, abyś mógł przygotować się dobrze na nadchodzące zmiany w swoim wnętrzu.

Łatwy
dostęp

Meblostacja to nie tylko wielki showroom, ale i wielki parking z wygodnym placem do manewrowania (na wypadek, gdybyś przyjechał do nas czymś większym albo… z przyczepką). Na swojej posesji mamy wyznaczone miejsca na aż 72 auta! Do tego wygodny dojazd od ul. Artyleryjskiej, bliskie sąsiedztwo tak istotnych punktów na mapie Olsztyna jak Dworzec Zachodni i starówka. Czy może być lepiej? Zapraszamy z pełną odpowiedzialnością!

Markowe
meble

Ponad 50 producentów mebli w ofercie. Ta liczba robi wrażenie, prawda? A to nie wszystko, bo są jeszcze dodatki, ozdoby i inne elementy wystroju wnętrz. W sumie – tysiące produktów na niemal trzech tysiącach metrów kwadratowych. Na naszą ekspozycję składają się dwa obiekty (Stacja A i Stacja B) wypełnione meblami polskich marek. Tych z wieloletnim doświadczeniem oraz renomą, a także tych nowych, bardzo obiecujących.

Transport
do domu

Komfort i satysfakcja klientów to dla nas sprawy kluczowe. Przychylamy im nieba, gdy tylko możemy! To właśnie dlatego mamy w zanadrzu ofertę transportu do domu. Jeżeli przywiezienie zakupionych mebli do domu osobiście nie jest czymś, o czym marzysz, zamów transport u nas, a załatwimy to za Ciebie! Wystarczy, że umówisz się z naszą ekipą kilka dni wcześniej, a nowe meble będą kojarzyć się Tobie wyłącznie z przyjemnością.To największy tego typu obiekt w regionie i jeden z największych w kraju. Centrum Wyposażenia Wnętrz Meblostacja w Olsztynie (na Warmii i Mazurach) to więcej niż zwykły meblowy salon. To miejsce wnętrzarskich inspiracji i przestrzeń ekspozycji setek produktów uznanych polskich producentów. Przy ul. Artyleryjskiej, tuż obok olsztyńskiego Dworca Zachodniego, prezentujemy przede wszystkim meble drewniane, zarówno te bardziej klasyczne, jak i te mocno awangardowe i nowoczesne.

W ofercie Meblostacji można znaleźć m.in. meble takich marek jak Meble Taranko, Meble Wójcik, Meble Forte, a także Caya Design, Etap Sofa czy AEK Design. Na naszych ekspozycjach prezentujemy meble do pokoju dziennego (czyli do salonu), do sypialni, do jadalni, a także do pokoju dziecięcego lub do pokoju młodzieżowego i do gabinetu albo do biura.

Szczególnie imponujący wydaje się wybór mebli tapicerowanych (najczęściej mebli wypoczynkowych) w różnych obiciach (m.in. meble skórzane). Jesteśmy przekonani, że nawet wyjątkowo wybredny klient znajdzie u nas wymarzoną sofę, narożnik lub fotel.

Meble wypoczynkowe to jednak nie wszystko. Jednym z naszych atutów są imponujące zestawy meblowe do sypialni (w ich skład wchodzi zwykle łóżko, komoda i szafa lub toaletka, a także szafki nocne i – nierzadko – lampki przy łożu).

Co jeszcze? Na pewno dodatki, których stopniowo, z roku na rok (działamy już od września 2013 roku), wciąż u nas przybywa i do których bezustannie przykładamy coraz większą wagę. Stawiamy na dodatki filcowe, szklane i świece. Bardzo istotny element stanowią u nas jednak również poduszki własnego projektu oraz koce, narzuty i pledy, a także nadzwyczaj ładne pościele.

Nasza wyjątkowo szeroka i różnorodna oferta sprawia, że obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, którzy szukają mebli do nowo urządzanego mieszkania lub nowego domu, ale również projektantów i architektów wnętrz, którzy w takowym urządzaniu pomagają. Jesteśmy przekonani, że spełniamy również ich wymagania. Zadowolenie i dobre oceny klientów to dla nas bowiem wartość nr 1. To właśnie opinie o Meblostacji pozwalają nam doskonalić niedostatki, a to co już dobre, ulepszać jeszcze bardziej.

Administratorem danych osobowych jest PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE „LUTAR” LUBOMIRA TARANKO z siedzibą 14-300 Morąg, ul. Warmińska, nr 6, dane osobowe są przetwarzane również pod adresem 10165, Olsztyn, ul. Artyleryjska, nr 3W w tzw. „MEBLOSTACJI” więcej informacji